ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2014 Pazartesi 13:12

Tunçmatik yeni nesil Kesintisiz Güç Kaynağı

Tunçmatik yeni nesil Kesintisiz Güç Kaynağı

Tunçmatik, ev ve işyerleri için ürettiği yeni kesintisiz güç kaynağı ürünü Lite II 1000 ile dikkat çekiyor. Lite II 1000, bilgisayarları elektrik kesintilerinden korumayı amaçlarken, en yeni


45 yıldır Türkiye’nin enerji çözümleri markası olarak hizmet veren Tunçmatik, ev ve işyerleri için ürettiği yeni kesintisiz güç kaynağı ürünü Lite II 1000 ile dikkat çekiyor. Lite II 1000, bilgisayarları elektrik kesintilerinden korumayı amaçlarken, en yeni teknolojilerle veri kaybını sıfıra indiriyor. Mikro işlemci kontrolü sayesinde ise yüksek güvenilirliği garanti ediyor.

Lite II serisinin en önemli özellikleri arasında akıllı düğme teknolojisi bulunuyor. UPS çalışırken elektrik kesilmesi durumunda UPS akü moduna geçerek sesli alarm veriyor. Sessiz bir ortamda çalışmak isteyen kullanıcılar, akıllı düğmeye bir kez basarak UPS alarmını susturuyor. Akıllı düğmeye tekrar basıldığında sesli alarm aktif olabiliyor. Akü seviyesi kritik konuma geldiğinde ise sesli alarm yeniden otomatik çalışmaya başlıyor.

1414404383_liteii1000blackside.jpg

Tunçmatik’in yeni ürünü Lite II tasarımıyla da tüm gözleri üzerinde topluyor. Hafif ve küçük yapısıyla, sınırlı çalışma alanlarında yer sorununu ortadan kaldırırken, sessiz çalışması, son derece şık ve modern tasarımı ile tercih edilebilirliği artırıyor.

650 VA - 850 VA olarak iki farklı kapasitede kullanıcıyla buluşan Lite II’nin en yeni üyesi Lite II 1000 VA’da tüm Lite II serisi KGK’ler gibi; kısa devre-aşırı yük koruması ve otomatik voltaj regülasyon özellikleri bulunuyor. Light II 1000 VA, otomatik voltaj regülasyonu özelliği sayesinde bilgisayarınızı şebeke voltajındaki dalgalanmalardan korur. Lite II 1000 VA’nın sahip olduğu USB portu ve KGK izleme yazılımı sayesinde, elektrik kesintilerinde siz yanında olmasınız bile açık programları kapatarak bilgisayarınızın veri kaybına uğramasına engel oluyor. Ayrıca; bu yazılımın kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde KGK’nızın anlık olarak şebeke ve yük verilerini izlemenizi de sağlıyor.

1414404392_liteii1000arka.jpg

Özellikle güçlü donanımlı bilgisayarlar için tasarlanan ürün, elektrik kesintisi durumunda 2-6 milisaniye içerisinde etkin duruma geçip, sisteme minimum 10-15 dakika (yüke göre) arasında güç sağlıyor.

Son kullanıcı satış fiyatı: 98 dolar+kdv'dir.ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER