SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2014 Çarşamba 15:29

TTNET virüs konusunda açıklama yaptı

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/ttnet-virus-konusunda-aciklama-yapti-1487600-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ttnet-virus-konusunda-aciklama-yapti-1487600-622x360.jpg
TTNETden "virüs" açıklaması

Kullanıcılarına sahte e-posta adreslerinden fatura bilgileri gönderildiğini tespit eden TTNET, kullanıcılarını virüs konusunda uyardı.


Türk Telekom, bugünlerde gündemde olan ve kullanıcıların e-postalarına gelen sahte faturalar hakkında bir açıklama yaptı.

bilgi@ttnet-fatura.com gibi e-postaların sahte olduğunun altını çizen TTNet, bu ve benzeri adreslerden gönderilen mesajların kullanıcıların bilgisayarlarına virüs bulaştırdığını belirtti.

Yapılan açıklamaya göre, söz konusu sahte e-postalarda kullanıcılar sahte bir TTNET sitesine yönlendiriliyor ve bu sitedeki indir butonu tıklandığı zaman kullanıcıların bilgisayarına virüs bulaşıyor.

1416402424_img20141119150900.jpg

TTNET’in faturahatirlatma@ttnetbilgilendirme.com.tr adresinin dışında başka bir adresten fatura bilgilendirmesinin yapılmadığını ve kullanıcıları sahte TTNET internet sitelerinden herhangi bir yükleme yapmamaları konusunda uyardı. Ancak, virüsün nasıl temizleneceği hakkında bir bilgi verilmedi.ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

İşte en iyi 10 selfie!

SONRAKİ HABER

Facebook Grupları Android ve iOS için geldi

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.