SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Aralık 2014 Cuma 21:43

Titanfall 2, PlayStation 4 için duyurulacak mı?

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/titanfall-2-playstation-4-icin-duyurulacak-mi-1491426-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/titanfall-2-playstation-4-icin-duyurulacak-mi-1491426-622x360.jpg
Titanfall 2, PlayStation 4 için duyurulacak mı?

İnsanın aklına her şey geliyor.


Bu hafta sonu yaşanacak olan büyük PlayStation etkinliği PlayStation Experience için bugün oldukça ilginç bir söylenti ortaya çıktı. Titanfall'un geliştiricileri olan Respawn'ın PlayStation Experience etkinliğine katılacağını duyuran GameStop, en ilginç PlayStation Experience duyurusuna imza attı.

Titanfall-Screen-6_1080p

 

Peki, daha önce PlayStation platformu için herhangi bir oyun çıkartmayan veya hizmet vermeyen Respawn, PlayStation Experience etkinliğinde ne yapacak?

Bu sorunun aslında 2 cevabı var. İlki sizin de tahmin edebileceğiniz gibi Titanfall 2 duyurusu. Respawn, PlayStation Experience etkinliğinde Titanfall 2'yi PlayStation 4 için duyurabilir.

Titanfall 2 olasılığı biraz düşük bir olasılık gibi görünse de 2. bir olasılığımız da bulunuyor. Bu da, Respawn'ın şu sıralar geliştirdiği TPS tarzındaki aksiyon/macera oyununun duyurulması olabilir. Bekleyip göreceğiz!

Kaynak: LeaderGamerKAYNAK : Titanfall 2, PlayStation 4 için duyurulacak mı?

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Kazara yapılmış bir keşif

SONRAKİ HABER

Dying Light’ın sistem gereksinimleri sizi üzebilir!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.