ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 16:54

THE WITCHER 3: WILD HUNT’a hazır olun!

THE WITCHER 3: WILD HUNTa hazır olun!


CD Project RED’ten beklenen açıklama sonunda yapıldı. The Witcher serinin devamı olan The Witcher 3:Wild Hunt için detaylar açıklandı.

CD Project ilk defa RED Engine 3 oyun motorunu kullanacak ve bu oyun beklentilerin üzerinde olacak gibi görünüyor. Game Informer dergisinin yeni sayısında yer verilen The Withcer 3:Wild Hunt oyunu için verilen konsept çalışmaları ve bazı detaylar adeta dudak uçuklatacak gibi görünüyor. Böylece şimdiye kadar oynanan RPG oyunlarının üzerinde bir oyunla karşılaşacağımız açıkça belirtiliyor.

Yeni nesil bir RPG oyunu olan The Witcher 3:Wild Hunt yüksek performans gerektiren platformalarda oynanabilecek. Bu da 2014’te piyasaya çıkacak olan oyunun yeni konsolların çıkış tarihi hakkında da ufak bir ipucu veriyor.

Edinilen bilgilere göre oyunun sürekli devam eden bir senaryosu olacak gibi çünkü, oyun bölümlere ayrılmıyor ve görevler alt görev şeklinde seyrediyor. Oyunda istediğinizi yapabileceğiniz çok geniş bir evren bulunuyor.

Ayrıca çeşitli karakterlerden oluşan ve oyuncu seçimine göre ilerleyecek olan oyun, serinin ikinci oyunundan 30 kat daha büyük olacak! Oyunda bölümler arası geçişlerde yükleme ekranı olmaması da oyuncuları rahatlatacak bir başka yenilik.

The Witcher 3: Wild Hunt beraberinde serinin sonunu da getiriyor. Devamı niteliğinde başka bir oyun planı olmayacak oyuna bu yüzden çok fazla özen verilerek yaratılmaya çalışılıyor.1360157929_witcher.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER