ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Rüzgarlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mart 2013 Perşembe 16:13

Temple Run Oz - İnceleme

Temple Run Oz - İnceleme

Yeni sahalarda koşturmaya hazır mısınız?


Temple Run ilk çıktığı günden bu yana uzun süre gündemde kalan ve rekor indirme rakamlarına koşan mobil uygulamalardan biriydi. Akıllı telefonu olan her kullanıcının en az bir kere deneyimlediği bu oyunun bağımlılık yaptığı da doğru.

Ücretsiz versiyonuyla hem Android hem iOS için gelen oyunun geçtiğimiz aylarda ikinci versiyonu çıkmıştı. Oyunun bu kadar çok indirme almasından sonra herkes oyunun ikinci versiyonunun paralı olacağını düşünüyordu. Ancak yeni versiyonu da ücretsiz yayınlanan oyunun geçtiğimiz günlerde çıkan OZ versiyonu 0.99$’dan iOS ve Android kullanıcılarına sunuldu.

Yeni görevler, yeni hareketler ve yeni mekanla daha da renklenen oyun karakterimiz koşturmaya devam ediyor. Oz ismiyle çıkan oyunda karakter daha fazla güçlere sahip olacak. Patikada karakterinizin dönüşlerinde, zıplamada ya da engellerin altından geçmesindeki kontroller aynı kaydırma işlemleriyle gerçekleştiriliyor.

Karakteriniz görevleri tamamladıkça farklı bölgelere yolculuğu devam ediyor. Büyülü ormanlar ve denge görevleriyle de heyecan devam ediyor. Temple Run Oz 99 cent ödediğinize değecek gibi görünüyor. Şimdiden iyi heyecanlar diliyoruz.

1362656684_resim1.jpg1362656695_resim2.jpg

1362656708_resim3.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER