ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Aralık 2012 Salı 15:02

Superonline'dan 'Süper Hediye'

Superonlinedan Süper Hediye

Turkcell Superonline’da yeni yıl coşkusu, Facebook sayfasındaki bol ödüllü “SÜPER HEDİYE!” oyunuyla yaşanıyor.


 

Turkcell Superonline’ın Facebook kurumsal sayfasını beğenerek “SÜPER HEDİYE!” oyununu oynayanlar uçak biletinden, e-kitaba çeşitli hediyeler kazanıyor

Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber çağını başlatan Turkcell Superonline, takipçilerine keyifli anlar yaşatan Facebook uygulamalarından bir yenisine daha imza attı. Turkcell Superonline, başarılı bir yılı geride bırakmanın ve yeni bir yıla başlamanın heyecanını birlikte yaşamak üzere “SÜPER HEDİYE!” oyununu kurumsal Facebook sayfasını beğenenlerle paylaştı.

1356433628_10.jpg

SÜPER HEDİYE ekranında kayan kutulardan aynı renkte 3 adedini 30 saniye içinde yakalayan 50 kişi bavul.com’dan yurtiçi uçak bileti, 75 kişi Turkcell Kitaplık’tan e-kitap, 1.800 kişi hediyemo.com’dan hediye puanı ve 5 bin kişi Fizy’den premium üyelik kazanacak.

1356433645_image002.jpg

31 Aralık 2012 tarihine kadar oyun severlerle buluşacak SÜPER HEDİYE’yi oynamak için Turkcell Superonline’ın kurumsal sayfasını beğenmek ve uygulamaya gitmek yeterli oluyor. Ayrıca arkadaşlarını uygulamaya davet edenler onların da Turkcell Superonline’ın birbirinden güzel yeni yıl hediyelerinden birini kazanmalarını sağlayabilecek.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER