SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Aralık 2014 Perşembe 13:32

Star Wars: Battlefront'da Battlelog’u kullanacak!

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/star-wars-battlefront-da-battlelogu-1494696-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/star-wars-battlefront-da-battlelogu-1494696-622x360.jpg
Star Wars: Battlefrontda Battlelogu kullanacak!

Battlelog'un resmi sitesi ilk işaretleri verdi.


Star Wars oyunlarına, filmlerine veya çizgi romanlarına hayran herkesin 2015 senesi içerisinde beklediği bir oyun var, Star Wars: Battlefront. EA Games'in çatısı altında bulunacak olan Star Wars: Battlefront, yine EA Games'in ana servislerinden birisi olan Battlelog'u kullanacak mı peki? Sanıyoruz ki sorumuzun cevabı evet.

uprise Bir NeoGAF üyesi olan JDHarbs, Uprise isimli firmanın EA Games tarafından satın alındığını fark etti. Battlelog servisinin arkasında bulunan Uprise isimli firmanın EA Games tarafından satın alınmasının ardından da Battlelog'un resmi sitesi üzerinde Battlefield: Hardline ve Star Wars: Battlefront isimleri belirmeye başladı. Bu da demek oluyor ki, Star Wars: Battlefront da Battlelog'u kullanacak.

Kaynak: LeaderGamerKAYNAK : Star Wars: Battlefront da Battlelog’u kullanacak!

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Windows 8.1 'Driver Power State Failure' hatası nasıl çözülür?

SONRAKİ HABER

Facebook video ses var görüntü yok sorunu

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.