ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ağustos 2013 Cumartesi 23:59

Sony'den GTA V özürü

Sonyden GTA V özürü

Sony GTA V için neden özür diledi?


En popüler oyunlardan biri olan Grand Theft Auto V, oyun severler tarafından merakla bekleniyor. Bu oyunla ilgili yaşanan bir olay oldukça GTA severleri oldukça şaşırttı.

Olay şöyle gelişti; Henüz piyasaya çıkmayan GTA V, bir anda Sony'nin Avrupa PlayStation Store'u üzerinde, oyunu ön sipariş veren tüm oyunculara indirilebilir olarak gözüktü. İndirilebilen dosya, herhangi bir oyun içermiyordu ancak, indirmeyi yapanların GTA V serisinde kullanılan müzik listesinin tamamına ulaştığı söyleniyor.

1377804999_640px-gtav-michaelsatoncarbonnet.jpg

İndirmeye sunulan GTA V dosyası, kısa süre sonra Store üzerinden silindi. Olay hakkında açıklama yapan Sony'nin sosyal medya müdürü Sid Shuman; "Ne yazık ki hafta sonu meydana gelen olayda, GTA V'in dijital ön siparişini vermiş olan kullanıcılar, oyunu indirebilecekleri bir dosya ile karşılaştılar. Olaydan kısa süre sonra bahsi geçen dosyayı ortadan kaldırdık. Fakat bir anda ortay çıkan ve içerisinde bazı bilgileri barındıran dosya yüzünden, başta tüm Rockstar ve GTA hayranları olmak üzere, indirmeyi gerçekleştiren tüm oyun severlerden özür dileriz." dedi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER