ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 08:00

Sony'den Android 4.3 hamlesi

Sonyden Android 4.3 hamlesi

Sony Android 4.3 Jelly Bean dağıtımına başlıyor


Google bildiğiniz gibi geçtiğimiz bir kaç gün içerisinde yeni işletim sistemi olan Android 4.3 ile geldi. Android 4.3 güncelleştirmesinin ardından yeni Android'li cihazlar da tanıtıldı. Samsung gibi akıllı telefon marketinde iyi bir yere sahip üreticiler de bir an önce güncelleme hazırlıklarına başladı.

Samsung Galaxy S4, Nexus 4, Nexus 7 gibi cihazların en kısa süreyel Android 4.3'ü kullanacak cihazlar olduğunu belirtmekte fayda var. Özellikle Google'ın kendi cihazlarında safkan Android kullanmanın tadı bir başka olacak.

1374796421_basliksiz-2.jpg

Sony de gecikmeden yeni ileri teknoloji Android telefonları için güncelleme haberi verdi. Jelly Bean alacak olan modeller; başta amiral gemi Xperia Z olmak üzere, Xperia ZL, ZR, SP ve Xperia Z Ultra olarak sıralanıyor. Ayrıca Xperia Tablet Z'den ilk alacak tabletlerden biri olacak.

Xperia serisinden hala Android 4.1 kullanan cihazlar var. Bu cihazlar konusunda en çok şikayet aldığı konunun da güncellemeler olduğuna hiç şüphe yok. Sony bu son sürümle değişiklik yaparak, durumdan ders almış görünüyor. Dağıtımların da hızlı yapılması Sony'nin markette hiç bir engelinin kalmadığının göstergesi olacak.KAYNAK : Sony'den Android 4.3 hamlesi

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER