ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2014 Çarşamba 20:35

Sony Xperia Z2'nin satış tarihi ertelenebilir!

Sony Xperia Z2nin satış tarihi ertelenebilir!

Yeni gelen haberler Xperia Z2'yi bekleyen kullanıcıları üzecek gibi görünüyor.


Japonya menşeli elektronik ve akıllı telefon üreticisi konumunda ki firması Sony'nin son amiral gemisi modeli Xperia Z2'nin beklenen çıkış tarihinin Mart ayında olacağını söyleniyordu. Fakat yeni haberlere göre, tedarik kısmında yaşanan sıkıntılar sebebiyle Sony'nin yeni amiral gemisinin dünya çapında bir gecikmeye neden olacağı iddia edildi.

Bu iddia Esato sitesinin "milukugiuniu" adlı kullanıcısı tarafından ortaya atıldı. Kullanıcının tanıdığı kaynaktan aldığı bilgiye göre, şuanda sadece sınırlı sayıda stok olduğu ve ilk olarak tahsis edilecek ülkenin hangisi olacağı bilinmemektedir denilmiş. Ayrıca bu stoğun tahsis edilmesinden sonra yeni parti cihazların en geç Nisan / Mayıs aylarında serbest bırakılacağı dile getiriliyor. Öte yandan şirket tarafından Avrupa da gecikmenin sözkonusu olmayacağı söylense de diğer akıllı telefon üreticilerinin bu aralar yaşadığı tedarik sorunları ile aynı döneme denk gelmesi iddiaları güçlendiriyor.

1394633768_img20140312155849.jpg

Her halükar'da şirketler için bu gecikmelerin her zaman olabileceğini göz önünde bulundurarak resmi açıklamanın yapılmasını beklemek daha doğru olacaktır.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER