ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Şubat 2013 Salı 12:05

Sony Xperia V için Jelly bean güncellemesi geldi!

Sony Xperia V için Jelly bean güncellemesi geldi!

Sony, Xperia V modeline Android 4.1.2 güncellemesi başlattı.


Sony Xperia V diğer adıyla LT25i nihayet Android güncellemesine kavuştu. Cihaza Android Jelly Bean 4.1.2 güncellemesi yapıldı. Yani Sony, Google'ın son Android sürümünü bu telefona getiriyor.

Geçtiğimiz hafta Sony Xperia T için Android 4.1.2 güncellemesini gerçekleştirmişti. Bu cihazın firmware sürümü 9.1.A.0.489 şimdiki sürüm ise bir numara fark ile 9.1.A.0.490 olarak yükseltilmiş.

1360048402_sony-jelly-bean1.jpg

 

Danimarka, İsveç, Norveç, Almanya, Estonya ve İsviçre’nin yanı sıra birçok Avrupa ülkesinde kullanıcıların Sony PC Companion ile güncellemeye ulaştığı bildiriliyor. Project Butter kapsamında daha hızlı ve akıcı bir arabirim, Google Now, geliştirilen kamera yetenekleri, pil süresinde sağlanan gelişme ve arabirimde bir dizi gelişmeler güncellemenin getirdiği yenilikler arasında yer alıyor. Yine kullanıcıların daha önce rapor ettiği bazı hataların da giderildiği belirtiliyor.

Xperia V için şubat-mart dönemini işaret eden Sony, ülkemizde satışa sunulan Xperia S için ise mayıs döneminde güncellemeyi kullanıcılara ulaştıracak.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER