ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Çok Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Temmuz 2014 Salı 18:13

Sizinde e-Ticaret siteniz olsun ister misiniz?

Sizinde e-Ticaret siteniz olsun ister misiniz?

e-Ticaret sitesi kurmak artık sanıldığı kadar zor değil. Tüm prosedürleri sizin adınıza yapan şirketler sizin tamamen ürün satışına odaklanmanızı sağlıyor.


Artık her şeyin online satıldığı günümüzde dev mağazaların ve alışveriş merkezlerinin yerini eticaret siteleri aldı. Bu sayede kısıtlı bir kitleye ulaşan mağazalar internet üzerinden milyonlara ulaşarak cirolarını artırdılar ve dev firmalar haline geldiler. Peki eticaret sitesi kurmak sanıldığı kadar zor mu?

İyi bir eticaret girişiminin yüz binlerce lira sermaye ile kurulacağı söylentilerini boşa çıkaran bir sistem geldi, Pagegy.com.

Uzakrota ve Gezigoo gibi projeleri ile tanınan Gökhan ERDOĞAN, Moskova’da yaşamını sürdüren 37shoes.ru sitesinin kurucusu Hakan AYDEMİR ve iş adamı Akif AKAY’ın kurmuş olduğu Pagegy.com, kullanıcıların kendi logoları ve kendi tasarımları ile ürünlerini satmalarına olanak sağlayan, banka ödeme sistemi, alan adı gibi dertlerden kurtaran ve kolayca satış yapmalarına olanak tanıyan bir sisteme sahiptir.

Pagegy ile kendi online mağazanızı açmak oldukça basit ve keyifli, e-posta adresiniz ile üye olabileceğiniz Pagegy’e girdikten sonra, sade, basit ama ‘Rus esintilerinin’ hissedildiği şık tasarımıyla sizi karşılıyor. Burada yapılan yönlendirmelerle mağazanızı açmanız yaklaşık 2-3 dakikanızı alıyor. Hatta bir karşılaştırma yapmamız gerekirse, herhangi bir ilan sitesine bir ürünü satışa koymanızdan çok daha kısa bir süre içerisinde Pagegy’de mağaza açmanız mümkün.

Yakın bir zamanda uluslararası oyuncular arasında görmeyi planladığımız Pagegy.com, şu anda Türkçe, Rusça ve İngilizce olarak hizmet vermektedir. Ortaklardan Gökhan ERDOĞAN şöyle açıklıyor “ Yakın bir zamanda sistemimize Bulgarca, Sırpça, Boşnakça, Lehçe ve Yunanca gibi dilleri de entegre ederek Paymentwall desteğiyle Doğu Avrupa pazarında söz sahibi olmayı planlıyoruz.”

Pagegy’ın ortaklarından Hakan AYDEMİR ise sistemi şöyle anlatıyor “Kullanıcılar otellerini, tur paketlerini, tekstil ürünlerini, elektronik eşyalarını ya da satmak istedikleri ne varsa Pagegy.com’a ekleyerek yalnızca 2 dakika içerisinde satışa başlayabilirler.”

6 aylık bir sürede Bootstrap altyapısı kullanılarak geliştirilen Pagegy.com, hemen her sektörden kullanıcıya hitap ediyor ve benzer platformlar gibi Paypal ile anlaşması bulunuyor. Akif AKAY, asıl amaçlarının müşterilerinin sadece yerel pazara değil Yandex Market, Ebay ve Gittigidiyor gibi sitelerde ürünlerinin yer almasını sağlayarak uluslararası birer marka haline gelmelerini desteklemek olduğunu söylüyor.

İlk 3 günlük kullanımı ücretsiz olan servis, 3 günlük kullanım sonrasında 14,95 dolardan başlayan fiyatlarla, kullanıcılar Pagegy’ın partneri olduğu dünyanın en büyük ödeme altyapı sistemlerinden Paymentwall üzerinden güvenli bir şekilde kredi kartlarıyla sisteme sahip olabilirler.

Sizde online satış yapmak istiyorsanız herşeyi sizin adınıza düşünen bu ve buun gibi sitelere başvurmaktan sakın çekinmeyin. KAYNAK : Sizin de e-Ticaret siteniz olsun ister misiniz?

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER