ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Aralık 2012 Pazartesi 17:16

Simülatörle uzay heyecanını

Simülatörle uzay heyecanını


 'UFO Beni Uzaya Götür' kampanyası için özel olarak tasarlanan Roadshow simülatörü, 6 boyutlu uzay heyecanını Eskişehir'e taşıdı.

        Eskişehir’de bir alışveriş merkezine kurulan simülatör, vatandaşlara uzayda dolaşma heyecanı tattırdı. İstanbul'dan başlayan turne kapsamında, toplam 25 il gezecek olan simülatör, vatandaşlara şimdiye dek hiç tatmadıkları bir heyecanı yaşatıyor. Sanal gerçekliği beş duyu ile yakalama imkanı veren simülatör sadece UFO için geliştirildi. Simülatör turne boyunca her bir durakta 10.00 – 21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

        Projenin reklam prodüktörlerinden Selim Köy, "Ufo 2014 yılında bir müşterisini uzaya götürecek. Tabi bu şanslı talihli dışında kalan vatandaşlarımızın da uzay heyecanını yaşamaları için 6D simülasyon aracı geliştirdik. Vatandaşlardan aldığımız tepkiler de çok olumlu. Türkiye’nin 25 ilinde vatandaşlarımıza bu keyfi yaşatacağız." dedi.

        Eskişehir'de bir alışveriş merkezine getirilen simülatör vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Eskişehirliler uzay keyfini yaşamak için simülatör önünde kuyruk oluşturdu. Roadshow turne programının detayları www.ufobeniuzayagotur.com sitesinden takip edilebilecek. 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER