ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ocak 2013 Perşembe 10:08

Sesli arama için en iyi 5 uygulama

Sesli arama için en iyi 5 uygulama


Wi-Fi aramaları sistemler kabarık faturalara ve pahalı operatörlere tepki olarak doğdu. Ülkeler arası konuşmalardan günlük hayata çok kolay ve ucuz bir şekilde arama yapmanıza olanak sağlayan uygulamalardır. Google Play'de bugün, Wi-Fi araması yapabileceğiniz bir çok uygulama var. Sizler için kullanımı kolay ve en popüler olanlarını seçtik:

Google Voice

Google Voice telefonlar için olduğu kadar tabletler için de çok kullanışlı bir uygulama. Mesajlarınızla, sesli mesajlarlarla, cevapsız aramalarınızla ve kişilerinizle senkronize olabilen uygulamayı telefon araması gibi kullanabiliyorsunuz. Tek ihtiyacınız olan Wi-Fi bağlantısı.

1359617775_triogooglevoice.jpg
Buradan indirin.Fring

Fring uygulamasının güzel özelliklerinden biri, dünyanın neresinde olursa olsun diğer Fring kullanıcılarını dilediğiniz gibi arayabilmeniz. Normal aramaların dışında bir çok Android telefonun sunduğu ön kamera sayesinde görüntülü konuşma imkanınız oluyor.

1359617800_triofring.jpg
Buradan indirin.Tango

Tango sosyal ağlarla da bağlantılı Wi-Fi bağlantılı uygulamalardan biridir. Sesli ve görüntülü konuşmanın yanında ses ve video gönderimleinde de başarılı bir deneyim sunar. Uygulamanın bazı özellikleri Android 4.0 ve üzeri sürüm gerektiriyor.

1359617815_tango.jpgBuradan indirin.Skype

Wi-Fi aramalarının en büyük ismi Skype Android telefonlarda da başı çekiyor. Sadece Android üzerinden Skype'ın indirilme rakamı 100 milyonu aşmış durumda. Masaüstü versiyonuyla basit kullanımını koruyor.

1359617827_skypetablet1.jpg
Buradan indirin.KakaoTalk

Wi-Fi arama uygulamalarına benzer özelliklerde gelen KakaoTalk diğerleri kadar popüler değil. Diğerlerinden farkı ise olaya biraz daha eğlence katması diyebiliriz. Video aramaları da kaliteli kullanım sunmaktadır.

1359617838_kakaotalk.jpg
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER