SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Kasım 2014 Cuma 11:45

Samsung yeni bir akıllı telefon serisi hazırlıyor

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/samsung-yeni-bir-akilli-telefon-serisi-1483811-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/samsung-yeni-bir-akilli-telefon-serisi-1483811-622x360.jpg
Samsungtan yeni seri geliyor

Samsung, mobil bölümünde önemli değişikler gerçekleştirmeyi hedefliyor.


Samsung’a en yakın kaynaklardan biri olan ve bugüne kadar güvenirliğini defalarca ispatlayan SamMobile sitesinin son günlerde aktardığı haberlere göre, Samsung önümüzdeki yıl mobil tarafından ciddi bir yapılanma içerisine girecek.

Galaxy Note 5 ile 4K çözünürlüklü ekrana geçiş yapacağı konuşulan Samsung’un Galaxy S6 içinse Project Zero isimlendirmesini kullanarak birçok şeye sıfırdan başlayacağı iddia ediliyor. 

SamMobile sitesinin elde ettiği son bilgilere göre Samsung yakın zamanda yeni bir telefon serisi duyuracak. Telefon serisinde isimlendirme Galaxy A serisi gibi tek harften oluşacak. Bu sayede yeni akıllı telefon yelpazesinin akılda kalması sağlanacak.

Halihazırda Ace, Young, Core, Grand, Mega ve Max isminde sayısız Android telefon duyurusu gerçekleştiren Samsung dönem dönem Galaxy S II HD LTE ve Galaxy S II Epic 4G Touch gibi enteresan isimlendirmeler de kullanıyor.

Yeni telefon serisinin Galaxy A serisinde olduğu gibi metal malzemeden oluşması bekleniyor. 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Samsung'tan sanal gerçeklik gözlüğü

SONRAKİ HABER

Xiaomi GoPro tarzı kamera hazılıyor

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.