ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Kar Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mart 2013 Perşembe 07:58

Samsung'dan giriş seviyesi için Galaxy Pocket Neo

Samsungdan giriş seviyesi için Galaxy Pocket Neo

Galaxy S IV için sıkı bir çalışma içerisinde olan Güney Koreli üretici bir yandan giriş seviyesi ürünler sunmaya devam edecek.


Önümüzdeki hafta yeni amiral gemisini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanan Samsung, giriş seviyesinde konumlandırdığı yeni ürünlerin tanıtımına da devam edecek. Güney Koreli üreticinin Galaxy Pocket Neo olarak isimlendirdiği yeni modelinde tek ve çift SIM kart desteği olmak üzere iki farklı varyasyon sunuluyor.

Galaxy S IV'ün ekran görüntülerini ortaya çıkaran sammobile, Galaxy Pocket Noe'nun mayıs ayı içerisinde satışa sunulacağını ön görüyor.

3-inç boyutunda QVGA çözünürlüklü bir ekrana sahip olduğu bildirilen Pocket Neo’nun sahip olduğu diğer teknik özellikler şu şekilde sıralanıyor: 2MP çözünürlüklü kamera, Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n ve A-GPS. Kullanılan işlemci birimi ve Android versiyonu henüz netleşmese de, Android 4.1 Jelly Bean, tek çekirdekli işlemci ve 512MB RAM'in telefonda beklenen diğer teknik özellikler arasında yer alması bekleniyor.


1362569199_1.jpg

 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER