ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mart 2013 Perşembe 11:56

Samsung yetkilisi plastik Galaxy S4'ü doğruladı

Samsung yetkilisi plastik Galaxy S4ü doğruladı

Samsung yetkilisi yaptığı açıklamada, Galaxy S4'ün plastik kasaya sahip olacağını doğruladı.


Samsung, önümüzdeki günlerde amiral gemisi Galasy S4'ü düzenleyeceği bir etkinlik ile tanıtacak. Şimdiye kadar sizlere cihaza ait teknik özellikler ve tasarım olarak birçok sızıntı haber yayınladık. Bu sızıntılardan biri de cihazın plastik kasaya sahip olacağıydı. Şimdi bu haberi bir Samsung yetkilisi doğruladı.

Samsung mobil biriminin başkan yardımcısı Y.H. Lee yaptığı açıklamada, cam, alüminyum ve polikarbonat gibi yeni materyaller deneyen rakiplerinin aksine, S serisinde plastiğin kullanılmaya devam edeceğini belirtti.

1362641639_samsung-galaxy-s4-photo-concept.jpg

Telefonlarında kullandıkları materyalleri belirlerken sadece estetik tasarıma bakmadıklarını, aynı zamanda ürünü kısa zamanda etkin bir şekilde üretmelerini sağlayacakları materyali seçtiklerini söyleyen Lee, "Çok fazla üretim yapmamız gerektiğini biliyoruz" diyerek plastik seçmelerinin başka bir nedenini belirtti.

Yaptığı açıklamada plastik dış kaplamanın sunduğu diğer özelliklerden de bahseden Lee, Galaxy S serisinin plastik sayesinde daha uzun ömürlü olduğunu ve aynı zamanda batarya değiştirmenin çok daha kolaylaştığını söyledi.

İnternet Explorer Microsoft'a pahalıya patladı

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER