ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ekim 2013 Salı 14:35

Samsung Galaxy'lere Android 4.3 ile neler gelecek?

Samsung Galaxylere Android 4.3 ile neler gelecek?

Samsung Galaxy telefonlardan Android 4.3 güncellemesi alacak olanlar açıklandı, işte detaylar!


Android 4.3 çıktığı günden bu yana eski sürümü kullanan herkes yeni sürümün güncellemesi konusunda heyecanlı bekleyişini sürdürüyor. Firmalar öncelikle amiral gemisi telefonları için güncellemeyi yayınladı ve ardından diğer telefonlara sıra geldi.

Samsung'un en çok tercih edilen ailesi Galaxy serisi telefon kullanıcıları da artık bir an önce özellikle Android 4.4 çıkmadan güncellemeye kavuşmak istiyor. Bazı telefonların ise güncellemeyi alıp almayacakları bile belli değildi.

Android 4.3 alabilecek telefonlar geçtiğimiz dakikalarda internete sızdırıldı. Android 4.3 Jelly Bean ile gelen yenilikleri Galaxy S4, Galaxy S4 Active, Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 kesin olarak alacak.

Peki amiral gemisi telefonlara Android 4.3 ile hangi özellikler gelecek?

1382876370_gsmarena001.jpg

Galaxy Gear desteğiTRIM desteği (cihazı daha hızlı hale getirir)ANT+ desteğiSamsung KNOX eklentisiSamsung WalletGeliştirilmiş RAM yönetimiGeliştirilmiş ekran renk ayarlarıYeni TouchWiz LauncherYeni Samsung klavyeYeni Samsung tarayıcıYeni okuma moduYeni kamera yazılımıKüçük ara yüz değişiklikleri

Gördüğünüz güncelleştirme aslında Android 4.3'ten çok yeni bir Samsung güncellemesi gibi olacak ve Galaxy'lerinizi farklı bir telefona dönüştürecek. Ekim'in son haftasından itibaren başlayacak olan güncelleme size geldiğinde, düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.KAYNAK : Samsung Galaxy'lere Android 4.3 ile neler gelecek?

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER