ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mayıs 2014 Pazartesi 22:22

Samsung Galaxy S5 İlk Güncellemesini Aldı!

Samsung Galaxy S5 İlk Güncellemesini Aldı!

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S5 ilk güncellemesine kavuştu


Samsung'un Dünya Mobil Kongresinde tanıttığı Galaxy S5 hem donanımı hemde yazılımı ile mobil sektöre yön veren bir telefon oldu. Telefonun satışa çıkmasıyla birlikte Galaxy S5'in bazı yazılımsal sorunları olduğunu kullanıcılar yaptıkları yorumlarla firmaya bildirdiler. Bu sorunlar firmanın en üst düzey yöneticileri tarafından bile zaman içinde dile getirildi. "Yazılımsal" olarak değerlendirilen bu sorunlar kamera, galeri ve parmak okuma sensörlerinde yaşanmaktaydı. Bir kullanıcının parmak okuma sensörü ile ilgili yaşadığı sorunlarını anlatan aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririm.

 

 

 

Samsung'un Galaxy S5'in bu sorunlarıı minimize edecek bir güncelleme yayınlayacağı kulislerde söyleniyordu ve az önce yapılan açıklamaya göre Samsung İngiltere başta olmak üzere tüm dünyada Galaxy S5 güncellemesinin dağıtımına başladı. Bu güncelleme ile 

Daha hızlı kamera açılışı ve kamera performansında artışGalerinin kendi kendine kapanması ve geç tepki verme sorunlarının ortadan kalkmasıParmak okuma sensörünün yazılımının geliştirilerek daha doğru sonuç vermesinin sağlanmasıGelişmiş RAM yönetimiTelefonda daha hızlı ve stabil bir arayüze Galaxy S5'in sahip olacağı söylenmekte.

Bu güncellemeyi telefonunuzun ilgili bölümünden yazılım güncellemesini kontrol ederek yapabilirsiniz. Güncelleme gelmediyse buraya tıklayarak 1,4 GB dosya boyutuna sahip bu güncellemeyi kendinizde yapabilirsiniz. 

1399905150_sablonlar-teknolojioku.jpg

 



KAYNAK : Samsung Galaxy S5 İlk Güncellemesini Aldı!

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER