ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 11:38

Samsung Galaxy S IV'ün tasarımı böyle mi olacak?

Samsung Galaxy S IVün tasarımı böyle mi olacak?

Güvenilir bir kaynak olan evleaks ilk defa Galaxy S IV için bir görsel paylaştı.


Mobil dünyasının saygın isimleri Eldar Murtazin ve evleaks ürünlerin resmiyet kazanması öncesi kamuoyuna sundukları sızıntılarla güvenirliklerini bir hayli kanıtlamış kişilerdir. HTC One ve Xperia  Z’nin görsellerini günler öncesinden kullanıcılara duyuran evleaks, Ultrapiksel çözünülürlük kameranın da telefonda yer alacağını ilk duyuran kişi olmuştu. Eldar Murtazin ise Samsun ile olan yakın ilişkileri sayesinde bazı değerlendirmelerde bulunuyor.

Galaxy S IV için sayılı günler kalırken telefon hakkında iddia ve söylentilerin artacağını bildirmiştik. HTC One ve Xperia Z cephesinde yanılmayan evleaks, şimdi ise Galaxy S IV’ün tasarım çizgilerini ortaya koyan bir görsel paylaştı. 5-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olduğu bildirilen Galaxy S IV, sunduğu köşeli yapı itibariyle Galaxy S II’den izler sunacak. Ancak büyüyen ekran boyutu hesaba katıldığında Galaxy SIV’ün daha çok Galaxy Note modeline benzediğini ifade edebiliriz.

Evleask tarafından ortaya atılan görselde ön bölümde kamera ve sensörlerin yer aldığını görüyoruz. Köşeli bir yapı sunmasına kesin gözüyle bakılan telefon hakkında iddialar gündeme geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER