ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Temmuz 2013 Pazar 09:16

Samsung ‘Dünyanın’ en hızlı dahili hafızasını getiriyor

Samsung Dünyanın en hızlı dahili hafızasını getiriyor

eMMC 5.0 ile dünyanın en hızlı hafızası geliyor.


Samsung’un sıradaki en büyük kozunun esnek ekranlar olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süredir Galaxy telefonlarıyla piyasayı alt üst eden Samsung’un telefonlarının büyük fakat dayanıksız olmasına da bir çözüm bulunduğunda neredeyse her şey mükemmelliyete ulaşacak ve bu durumun da esnek ekranlarla olacağı bekleniyor.

Aslında Samsung’un elinde esnek ekranlardan başka bir çok kozu daha olabilir, örneğin bunlardan biri dünyanın en hızlı dahili hafızasını üretmek olacak. eMMC 4.5 çipleri artık eski çekiciliğini yitirdi.

1374980638_emmcpro.jpg

Samsung’un yeni eMMC Pro çipleri 64 GB 10nm sınıfına bağlı olarak çalışıyor ve NAND flash teknolojisini kullanıyor. eMMC 5.0 ile dünyanın en hızlı dahili hafıza çiplerine Samsung deneyimiyle ulaşabileceksiniz.

Peki bu ne anlama geliyor. Telefonunuzda bazı özellikler var ki, telefonunuzun markası ne olursa olsun bir çok telefonda da benzeri var. Ancak çoklu pencere, dosya transferleri, web tarayıcıları, HD video çekimleri ve oyunlar konusunda tüm telefonların ortak noktada buluşmadığı bir konu var: Hız. Bu özellikleri en üst seviye hızda kullanmak tabi ki ilk sırada tercih konusu olacak. Samsung yakında rakip bırakmayacak.

KAYNAK : Samsung ‘Dünyanın’ en hızlı dahili hafızasını getiriyor

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER