SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Ekim 2014 Pazartesi 14:32

Samsung 5 kat daha hızlı WiFi geliştirdi

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/iste-tam-metal-kasa-samsung-galaxy-a5-1468486-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/iste-tam-metal-kasa-samsung-galaxy-a5-1468486-622x360.jpg
Samsung 5 kat daha hızlı WiFi geliştirdi

Güney Kore'nin Samsung Electronics firması, günümüzde kullanılandan 5 kat daha hızlı WiFi teknolojisi geliştirdiğini duyurdu.


Samsung firmasından yapılan açıklamada, firmanın yeni geliştirdiği teknoloji sayesinde, günümüzde kullanılan saniyede 108 Mb hızı olan WiFi'yın hızını 5 kat artırarak saniyede 575 Mb çıkarabildikleri belirtildi. Samsung yetkilisi, yeni teknolojinin firma tarafından üretilecek yeni akıllı dijital cihazlar, tıbbi cihazlar ve akıllı ev ağlarında kullanılacağını bildirdi.

Samsung'un yeni teknolojisiyle, 1GB'lık filmin sadece üç saniye gibi kısa sürede yüklenmesi veya indirilmesinin mümkün olacağı kaydedildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Beklenen gerçekleşiyor ve Resident Evil dizi oluyor!

SONRAKİ HABER

En çok hangisi eğiliyor? Galaxy Note 4 vs iPhone 6 Plus

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.