SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ekim 2014 Cuma 23:22

Facebook’un yeni uygulaması 'Rooms' iOS için kullanıma sunuldu

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/facebookun-yeni-uygulamasi-rooms-ios-icin-1479687-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/facebookun-yeni-uygulamasi-rooms-ios-icin-1479687-622x360.jpg
"Rooms" iOS için kullanıma sunuldu

Facebook, iOS platformu için geliştirdiği yeni mobil uygulamasını bugün kullanıma sundu.


Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook'un  ‘Rooms’ isimli uygulaması sayesinde kullanıcılar, kendi istekleri doğrultusunda bir konu üzerinde sohbet odaları oluşturabiliyor.

Apple Store’da bugünden itibaren ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulama, kullanıcıların bir sohbet odası oluşturmasına imkan veriyor. Facebook’tan farklı bir platform olan uygulama, kullanıcıların isimlerini gizlemelerine ve her sohbet odasında kendi belirleyecekleri farklı bir isim kullanmalarına da izin veriyor.

 1414177995_img20141024214907.jpg

Davetiye ile katılınabilinen sohbet odalarını oluşturan kullanıcılar, buradaki kuralları da kendileri belirliyor. Uygulama şimdilik sadece iOS platformu için kullanıma sunuluyor. Uygulamanın Android versiyonunun ne zaman yayınlayacağı ise, şu an netlik kazanmış değil.ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Türkiye fiyatları açıklandı!

SONRAKİ HABER

Hangisi daha çok sattı?

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.