ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Mayıs 2013 Cumartesi 10:53

Rapor: HTC, One Mega adlı telefon üzerinde çalışıyor

Rapor: HTC, One Mega adlı telefon üzerinde çalışıyor

Bir ay içerisinde 5 milyon One satan HTC, telefonu yeni bir platformda rekabete hazırlıyor.


Galaxy S4’ün birçok versiyonu ortaya çıkarken, HTC cephesinde de benzer girişimlere şahit oluyoruz. HTC One (M7) satışlarından bir hayli memnun görünen Tayvanlı üretici, yaz döneminde 4.3-inç ekrana sahip ve M4 olarak adlandırılan One Mini modelini kullanıcıların beğenisine sunacak.

Son dönemde sıklıkla gündeme taşınan bir diğer gelişme ise Galaxy S4’te olduğu gibi saf Android ile çalışan HTC One projesi. Söz konusu iddia yetkililer tarafından yalanlansa da, güvenilir kaynaklar telefonun yaz döneminde duyurulacağın savunuyor.
1369458197_phpgcdjjr.jpg

HTC’nin One serisinde konumlandıracağı son telefon ise “One Mega” olarak adlandırılıyor. Pocket Lint kaynaklarına göre HTC, 5 ile 6-inç arasında ekran boyutuna sahip One modeli üzerinde çalışıyor. Telefon, HTC One’a göre daha uzun olacak ve dev ekran biraz daha uzatılan ekrana sığdırılacak. Teknik özellikler ise benzerlik gösterecek.

Büyük ekranlı telefonlar segmentinde şu an için Samsung’un liderliği tartışmasız ancak iddialı modellerin sunulmasıyla birlikte Note ve Galaxy Mega serisine ciddi rakipler bekleniyor.

Oppo Find 5, Avrupa’da satışa sunuluyor

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER