ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ocak 2013 Salı 21:34

Plastik iPhone'un görüntüsü sızdırıldı

Plastik iPhoneun görüntüsü sızdırıldı

Plastik iPhone çok yakında geliyor mu?


Bu yıl Apple'ın piyasaya süreceği yeni ürünleri merakla bekleniyor. Bu ürünlerin arasında Retina ekranlı iPad mini ve iPhone 5S'in yanı sıra klasik iPhone'lara göre daha düşük teknik özellikler ve fiyata sahip olacak olan iPhone modeli plastik iPhone.

Apple yetkilisi Phil Schiller, böyle bir cihazın hiçbir zaman olmayacağını söyledi ortalıkta konuşulanlar ve sızan bilgiler plastik iPhone'un yolda olduğunu işaret ediyor. Plastikten üretilen ve ilk aşamada Çin pazarına sürülmesi beklenen bu yeni modele ait olduğu iddia edilen bir görsel internette yayınladı.

Yayınlanan resimde cihazın alt kısmı görünüyor ve görüntüden anlaşılan o ki plastik iPhone'da da Lightning bağlantı noktası olacak. Ayrıca alt kısımda telefonun kulaklık girişi ve hoparlörü bulunuyor. Görüntüye göre plastik iPhone'un kasa yapısı da iPhone 4 ve 5 gibi düz değil, daha ziyade 3G ve 3GS'i andıran şekilde kıvrımlı hatlara sahip olduğu dikkat çekiyor.

İddialara göre plastik iPhone'un boyutu,  iPhone 5′le hemen hemen aynı olacak ve 4 inç ekran ile gelecek. 1136×640 piksel ekranın çözünürlüğü olacağı söyleniyor. Tabi ki hepsi de iddialardan ibaret. Zamanla doğru olup olmadığını göreceğiz.

1359482416_plastikiphone.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER