ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Aralık 2013 Pazar 01:35

Pepple akıllı saate yeni özellik

Pepple akıllı saate yeni özellik

İlk akıllı saatlerden biri olan Pepple’a yeni özellikler ekleniyor.


Kullanışlı bir güncelleme alan saate “rahatsız etmeyin” seçeneği eklendi. Bu sayede kullanıcılar sürekli olarak saatlerinden alarm ve bildirim almayacak. Ancak almak istediğinde bu moddan çıkarak gelen haberleri görmeye devam edecekler.

Güncelleme Pepple’ın çıkışından bir ay sonra geldi. Yeni güncellemenin faydalarından biri de iOS performansını hızlandırmak oldu. Bildirimlerin iOS’tan Pepple’a daha hızlı iletilmesini sağlıyor.

1387063186_pebbleepaperwatch1.jpg

Her yeni teknolojiye insanların ilk tepkileri olumsuz oluyor. Akıllı saatlere de ilk aşamda zaten yeterince meşgul olduğunuz akıllı telefonların artık bileğinizde olması düşüncesi oldukça zaman kaybı ve rahatsız edici olabileceği düşünülüyordu. Pepple bu olumsuzluğa engel olmaya çalışmış görünüyor.

Ayrıca alarmlarınızı çoklu hale getiren güncellemeden sonra saatin sürekli olarak geri beslemeli kullanıcıların isteklerini dikkate alacağı belirtiliyor. Sizin bir akıllı saatte avantajlı ve dezavantajlı gördüğünüz yönler neler?KAYNAK : Pepple akıllı saate yeni özellik eklendi

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER