ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mayıs 2013 Pazar 10:51

Ortaya çıkan Lumia 928 reklamı Xenon Flaşlı kamerayı doğruluyor

Ortaya çıkan Lumia 928 reklamı Xenon Flaşlı kamerayı doğruluyor

Telefonun 14 Mayıs'ta Londra'da düzenlenecek etkinlikte resmiyet kazanması bekleniyor.


Nokia’nın mayıs ayı içerisinde duyurmayı planladığı yeni amiral gemisi Lumia 928 cephesinden ilginç bir detay geldi. Amerika’da ortaya çıkan bir reklam billboardında görünen Lumia 928, tıpkı 920 modelinde olduğu gibi oldukça iddialı bir kamera ile donatılmış. Reklamda Xenon flaşlı kameranın düşük ışıkta en iyi çekimi gerçekleştirdiği iddia edilmiş. Reklamı billboardının alt bölümünde Amerika’nın en öneml GSM operatörlerinden biri olan Verizon logosu da dikkat çekiyor.

Nokia, 14 Mayıs’ta Londra’da bir etkinlik düzenleyecek ve yüksek ihtimalle şirket 2013 yılındaki en iddialı modelini kullanıcıların beğenisine sunacak. Kısa süre önce bir konserde yeteneklerini gösterirken ortaya çıkan Lumia 928 için bahsi geçen teknik özelliklerini sıralayacak olursak; 1.5GHz frekans hızında çalışan Qualcomm cephesinden çift çekirdekli bir işlemci, 1GB RAM, 4.5-inç boyutunda HD çözünürlüklü OLED ekran, 8.7MP çözünürlüklü Xenon flaşa sahip arka kamera, 2.000mAh kapasiteli pil, 8.4mm kalınlık ve 132 gram ağırlık.

Söz konusu teknik özelliklere göz attığımızda telefonun Lumia 920’ye nazaran daha iddialı bir kamera sunacağı görülüyor. Bunun yanı sıra telefonun inceldiği ve oldukça hafifleyeceği de dikkatlerden kaçmıyor.

Galaxy S4 için yeni bir reklam videosu yayınlanırken, hedefte iPhone 5'te var

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER