ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Eylül 2014 Cuma 18:17

OnePlus One davet sistemi ortadan kalkıyor!

OnePlus One davet sistemi ortadan kalkıyor!

Yaşayan efsane OnePlus One özgürleşiyor.


Oppo'dan ayrılan bir grup mühendisin geliştirdiği söylenen ama gerçekte Oppo'nun bir iştiraki olan OnePlus One satışını davetiye yoluyla gerçekleştiriyordu. Bizde Türkiye'de ilk kez OnePlus One incelemesini ve fotoğraf karşılaştırma testini bu satırlardan sizlerle paylaşmıştık. 

OnePlus One incelemesi yapıp fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşmamla birlikte açıkçası takipçilerim arttı ve bende sürekli davetiye isteyen kişilerle muhattap oldum. Ülkemizde bir internet sitesinden 40 TL'ye satılan davetiyelerin ne denli değerli olduğunu çok iyi anlayabiliyoruz ama gelen sonbilgilere göre OnePlus One davetiye sistemini çok yakında bırakıyor.

1411131607_ekran-alintisi.png

Ekim ayı ile birlikte davetiye sisteminden vazgeçeceği belirtilen OnePlus One'ın yeni bir model üzerinde çalıştığı dedikoduları ve çok yakında ülkemizde de resmi kanallardan bu telefonun satılacağı dedikoduları dolaşırken bu haberin oldukça sevinidiric olduğunu düşünmekteyiz. OnePlus One ülkemizde satılmaya başalsa alır mısınız? Telefon için uygun gördüğünüz rakam ne kadardır?KAYNAK : OnePlus One davet sistemi ortadan kalkıyor!

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER