SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Kasım 2014 Perşembe 23:58

Swype iOS8 kullanıcıları için artık Türkçe dil desteğine sahip

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/swype-ios8-kullanicilari-icin-artik-turkce-dil-1483733-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/swype-ios8-kullanicilari-icin-artik-turkce-dil-1483733-622x360.jpg
O da artık Türkçe dil desteğine sahip!

iOS 8 ile birlikte gelen klavye özgürlüğü; Swype ile artık daha özgür...


Nuance bugün iOS 8 kullanan iPhone, iPad ve iPod touch kullanıcıları için popular Swype klavyesinin artık Türkçe ve 20’den fazla dilde kullanılabilir olduğunu duyurdu. Diğer yeni özellikler arasında ise yeni klavye düzeninin yanında, tahmini ve sezgisel emoji desteği de ve bulunuyor.

1415277480_ios-8-quicktype-vs-swype-580-100.jpg

Sezgisel Emoji Girişi: Bu hafta gelecek olan oyun için çok mu heyecanlısınız? Arkadaşlarınıza heyecanınızla ilgili mesaj yollarken, Swype otomatik olarak size doğru emojiyi tavsiye edecek. Swype girdiğiniz kelimelere göre size emojileri gösterecek böylece ister mutlu, ister karışık, isterseniz azimli ya da memnun hissedin, Swype sizin için doğru emojiyi bulacak.Yeni Klavye Düzeni: Swype şimdi iOS 8 kullanan iPhone, iPad ve iPad touch kullanıcılarına; iPad için tasarlanan ve nasıl tutuyor olursanız olun her zamankinden daha kolay kullanmanızı sağlayan yeni bir düzenin yanında QWERTY, QWERTZ ve AZERTY klavye düzenlerini de sunuyor.

Swype, iPhone, iPad ve iPod touch için App Store’da 0.99 $’lık özel bir fiyatla bulunabiliyor.ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

4K ekran mı kullanacak?

SONRAKİ HABER

Neden ertelendi?

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.