ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Hafif Yağmur
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ağustos 2013 Cumartesi 07:25

Nvidia'nın Shield'ı için ön siparişlere başladı

Nvidianın Shieldı için ön siparişlere başladı

Nvidia'nın yeni oyun konsolu satışa çıkacak


Nvidia'nın uzun bir süredir oyun gündemini meşgul eden konsolu Shield sonunda geliyor. Nvidia her ne kadar en iyi oyun ve konsol üreticisi olmasa da bu sektöre en azından deneyimli giren ve donanım olarak muhteşem cihazlar üretebilecek bir firma. Bilgisayarlarınızın ekran kartlarında hepiniz bir Nvidia markası deneyimlemişsinizdir. Şimdi ünlü firmanın oyun konsollarına tanık olma vakti.

Nvidia'nın Shiled'ı hakkında detaylı özelliklere hep birlikte bir göz atalım. Shield Tegra 4 işlemcisi ve Android işletim sistemiyle donatılmış yeni bir cihaz. 1 Ağustos'ta resmi olarak yayınlanan cihazın siparişleri başladı.

1375499793_nvidia-project-shield-handheld-android-gaming-console.jpg

Bugünlerde yeni yeni kullanıcıların eline geçen oyun konsolu 100 oyun optimizasyonu kapasiyesiyle geliyor. Ancak bunların yanı sıra her Android oyunu da Shield'da oynanabilecek.

PC ve Shield arasındaki bağlantı Wifi ile sağlananiliyor. İstediğinizde oyunları bilgisayarınızda, istediğinizde de yatağınızda uzanırken oynayabiliyorsunuz.

299$ fiyatla piyasaya giriş yapan cihazın ilk ön siparişleri Newegg.com'da ve GameSpot mağazalarında başladı.KAYNAK : Nvidia'nın Shield'ı için ön siparişlere başladı

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER