ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 13:15

Nokia’dan QWERTY klavyeli telefon: Asha 210

Nokiadan QWERTY klavyeli telefon: Asha 210

Nokia, Asha serisinin en yeni üyesini resmen duyurdu!


Nokia, Asha serisinin en yeni üyesini resmen duyurdu. QWERTY klavyeli Asha 210, tek ve çift SIM kartlı seçenekler sunarken; bütçe dostu fiyatı dikkat çekiyor. Telefon için belirlenen satış rakamı sadece 72 dolar (130 lira).

Dört sıralı QWERTY klavyeli Asha 210’da 2.4-inç boyutunda QVGA çözünürlüğünde (320 x 240 piksel) LCD ekran yer almakta. Oldukça renkli bir ürün yelpazesi sunan telefon genç kullanıcılar açısında fazlasıyla tercih edilecektir.

Nokia Asha 210’da önceden yüklenmiş olan özel tuş sayesinde WhatsApp uygulamasına kolay erişim sağlıyor. Hızlı mesajlaşma için QWERTY klavye, rengarenk seçenekler ve WhatsApp kısa yol erişimi telefonun tam manasıyla genç kuşak için oluşturulduğunu net bir şekilde gösteriyor.

3G ve LTE desteği sunmayan telefonda Wi-Fi bağlantısı yer bulurken, 2MP çözünürlüklü kamera, Bluetooth, kulaklık girişi, 64MB depolama birimi, 32GB’a kadar microSD kart desteği karşımıza çıkan diğer teknik detaylar arasında yer alıyor. Telefonun çift SIM kartlı versiyonunda ahizeyi kapatmadan ikinci SIM girişine erişim Easy Swap ile sağlanıyor.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER