ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 10:28

Nokia, 28 Ağustos’ta bir etkinlik düzenleyecek

Nokia, 28 Ağustosta bir etkinlik düzenleyecek

Nokia, çok yakında yeni ürün tanıtımları ile tekrar karşımızda olacak.


2013 yılı için geride kalan sürede en fazla telefon tanıtımı yapan üreticilerin başında Nokia geliyor. Avrupalı telefon üretici Lumia ailesi içerisinde her bütçeye uygun çözümler sunarken, son olarak kamera odaklı Lumia 1020 ile mobil dünyasındaki en iyi kameraya sahip telefonu kullanıcıların beğenisine sundu.

Görünüşe bakılırsa Nokia’nın ürün tanıtımları bunlarla sınırlı kalmayacak ve önümüzdeki süreçte yeni telefon ya da tablet ürünler karşımıza çıkacak. Finlandiya merkezli üretici 28 Ağustos’ta bir etkinlik düzenleyeceğini bildirirken, içeriğe dair ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

1376980168_gsmarena001.jpg

Bazı öngörülerde bulunacak olursak; etkinlik kapsamında bir süredir hakkında sızıntılar oluşan Windows RT işletim sistemli bir tablet görebiliriz. Bunun yanı sıra Nokia’nın uzun süredir hakkında çalışmalar yürüttüğü 6-inç segmentinde, dört çekirdekli ve Full HD çözünürlük sunan bir phablet model de gün yüzüne çıkabilir. Tabi bu modelin resmiyet kazanması için Microsoft’un Windows Phone işletim sistemine dört çekirdek ve 1080p desteği ni GDR3 güncellemesi ile sunması gerekecek.

Rusya’nın başkenti Moskova’da gerçekleşecek etkinliğe kadar gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.  KAYNAK : Nokia, 28 Ağustos’ta bir etkinlik düzenleyecek

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER