ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ağustos 2013 Cuma 00:43

Ne zaman satışa sunulacak?

Ne zaman satışa sunulacak?

Samsung'un büyük yankı uyandırması beklenen yeni telefonun satış tarihi belli oldu.


Samsung’un merakla beklenen yeni nesil akıllı telefonu için artık sayılı günler kaldı ve her geçen gün telefona dair yeni detaylar gün yüzüne çıkıyor. Teknik ve tasarım anlamında birçok özelliğin kesinleştiği dillendirilirken, asıl merak edilen ise Samsung’un hangi noktada sürpriz gerçekleştireceği.

1377784506_note-3.jpg

4 Eylül’de düzenlenecek Unpacked etkinliğinde basın karşısına çıkacak telefon daha önce iddia edildiği gibi yine eylül ayı içerisinde raflardaki yerini alacak. Uzakdoğulu alışveriş sitesi ePrice telefonun 16 Eylül’de ön siparişe açılacağını duyururken, cihazın kullanıcılara ulaşacağı tarih içinse 27 Eylül’ü işaret etti. Söz konusu site belirli ülkelerde hizmet sunsa da, Samsung’un Galaxy Note III’ü aynı zaman diliminde birçok ülkede daha satışa sunması bekleniyor.

İlk 4 milyonluk partinin tamamının Snapdragon 800 işlemcisine sahip olacağı bildirilen telefonda; Android 4.3, 3GB RAM, 32/64GB depolama seçenekleri, microSD kart desteği, 4K video kaydı, stüdyo kalitesinde ses ve geliştirilmiş S-Pen deneyimi gibi dikkat çeken teknik özelliklerin de yer alması bekleniyor. 

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER