ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2014 Çarşamba 10:53

NBA 2K15, tüm dünya ile aynı anda Playstore'da!

NBA 2K15, tüm dünya ile aynı anda Playstoreda!

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, merakla beklenen bir oyunu daha dünya ile aynı anda satışa sundu. Playstore; Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker, Galatasaray Liv Hospital’in de dahil olduğu ve


Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, basketbol tutkunlarının yakından takip ettiği Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi NBA'in son yıllardaki başarılı video oyun serisinin son ayağı olan NBA 2K15'i, tüm dünya ile aynı anda Playstore üzerinden satışa sundu.

NBA takımlarının yanı sıra Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker, Galatasaray Liv Hospital’in de dahil olduğu 25 Euroleague takımının salonları ile birlikte yer aldığı NBA 2K15, oyunseverlere Avrupa ligi heyecanını, NBA 2K serisinin şimdiye kadarki en gerçekçi tecrübesi ile yaşatacak.

1413016749_nba-2k15-v1.jpg

Ayrıca 70 “Yılın Oyunu” ödülü adaylığı bulunan NBA 2K’nın yeni serisinin müzikleri ünlü müzisyen Pharrell tarafından derlenirken, oyunun kapağında ise Amerikalı ünlü basketbolcu Kevin Durant görseli yer alıyor.

NBA 2K15 oyunu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve uygun ödeme koşullarıyla oyunu satın almak için PlayStore'un sitesini ziyaret edebilirsiniz:


ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER