ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 10:03

Moto X'in kamerası böyle olacak

Moto Xin kamerası böyle olacak

Motorola Moto X'in kamera özellikleri belli oldu.


Motorola’nın Moto X akıllı telefonunun tanıtılmasına bir kaç gün kala sızıntı haberler gelmeye devam ediyor. Motorola çok konuşulan bu cihazı 1 Ağustos’ta tanıtmayı planlıyor.

Basın görselleri bile sızdırılan Moto X tanıtılmadan hemen hemen her şeyi biliyoruz. Ancak tek kafa karıştırıcı olan özelliği kamerası olmuştu. Clear Pixel özelliği ile birlikte 10 megapiksel kamerası fotoğraf kalitesini daha da arttırıyor.

Şimdi cihazın kamerasına ait yeni bilgiler geldi. Eni gelen bilgilere göre Moto X’in kamerasının piksel boyutu 1.4 mikron. Bu oran HTC One’da 2.0, Galaxy S4’te ise 1.1 olarak geçiyor. Yani Moto X’in kamera kalitesi Galaxy S4’ten iyi ama HTC One’dan daha düşük olacak.

1375166736_motorola-moto-x-nero2.png

Cihazın kamerası aynı zamanda x4HD adı verilen özel video kayıt özelliği ile donatılmış. Bu özellik ile cihaz 30 FPS yavaş hareket çalınabilir 60 FPS Full HD video kayıt yeteneğine sahip olacak.

Ayrıca bir Motorola çalışanı yeşil bir Moto X ile kameralara poz verdi. Anlaşılan o ki cihaz çeşitli renkleriyle birlikte kullanıcılarla buluşacak. 1 Ağustos’ta her şey belli olacak.

1375166721_motorola-moto-x-verde-green.jpgKAYNAK : Moto X'in kamerası böyle olacak

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER