ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 21:05

Moto X bu ilginç arayüzü kullanacak!

Moto X bu ilginç arayüzü kullanacak!

Moto X'in kamera arayüzü görenleri büyülüyor!


Motorola'nın akıllılar dünyasına bomba gibi düşmesine 6 günden az bir süre kaldı. Moto X adında gelecek olan yeni akıllı modeli şimdiden gelecek vadetmeye başladı. İnternete sızan özellikleriyle son 1 aydır teknoloji gündeminin üst sıralarından düşmeyen Moto X'in geçtiğimiz saatlerde yeni bir sızıntısı daha yayınlandı.

Yayınlanan görüntülerde kamera arayüzündeki değişiklikler görenleri şaşırtıyor. Mobil dünya gündeminde ilk sıralara oturan görüntüler yorumlanmaya devam ediyor. daha önceki sızıntılar  AndroidPolice sitesi tarafından verilmiş, tüm dünyada çok hızlı bir sürede yayılmıştı. 

1374676670_adsiz7.png

Yayınlanan resimlerde kamera arayüzünün oldukça kullanışlı olmasa da estetik bir görüntüye sahip olduğunu görüyoruz. Sense ve TouchWiz'deki gibi ilk bakışta seçenek ve butonların yoğun olduğu bir arayüz karşılamasa da sensörler aracılığıyla yaptığımız ufak hareketler bizi seçeneklerle başbaşa bırakıyor. 

Motorola, Moto X modeliyle 10.5MP çözünürlük Clear Pixel teknolojisinin kullanıldığı bir cihazla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Moto X'de dikkat çeken en önemli detaylardan birisi de,  iki defa üst üste bilek bükme hareketi ile yapılan kombinasyonla kamera ekran kilidi kilitli dahi olsa açılıp, kullanıcının kullanımına hazır hale gelecek. Opsiyonel olan bu sensör istenildiği takdirde kapatılabilecek. Moto X'in kamera arayüzündeki gizil fonksiyonların da kullanıcıılar tarafından sevileceği düşünülüyor.

1374676686_adsiz11.png

Yapılan tahmin, sızıntılar, muhtemel görüntülerin ne kadar doğruluk payı taşıdığını öğrenmemize az kaldı. Moto X'in 1 Ağustos 2013 tarihinde tanıtılacağını tekrardan hatırlatmak isteriz.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER