SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ekim 2014 Pazartesi 10:10

Microsoft'un "giyilebilir cihaz" atağı

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/microsoft-cok-yakinda-giyilebilir-bir-cihaz-1478199-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/microsoft-cok-yakinda-giyilebilir-bir-cihaz-1478199-622x360.jpg
Microsoftun "giyilebilir cihaz" atağı

Microsoft'un yeni akıllı saati gelen haberlere göre birkaç hafta içerisinde duyurulmuş olacak.


Forbes’ın haberine göre Microsoft önümüzdeki haftalarda giyilebilir bir cihaz duyurusu gerçekleştirecek. The Verge sitesinin de onayladığı ürün iddiaya göre tatil sezonundan önce piyasaya çıkacak. Yaklaşık 10 yıl sonra yeni bir akıllı saat çözümüyle bir kez daha kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan Microsoft söz konusu ürünü fiziksel aktivitelerin takibini sağlamak için birçok sensörle donatacak.

Akıllı saat ya da bileklik her ne kadar sağlık özellikleriyle ön planda olsa da, aynı zaman akıllı saat işlevine de sahip olacak. İki gün pil ömrü süresi vaat edilen akıllı saat aynı zamanda Windows Phone, Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumluluk gösterecek. 

1413782383_microsoftfitnessbandpatent.0.jpgÖNCEKİ HABER

Samsung'un esnek pili kalıpları kıracak

SONRAKİ HABER

Android One serisine taze kan

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.