SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Kasım 2014 Pazar 08:29

Microsoft, Mac için Outlook servisini güncelledi

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/microsoft-mac-icin-outlook-servisini-guncelledi-1482109-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/microsoft-mac-icin-outlook-servisini-guncelledi-1482109-622x360.jpg
Microsoft Outlook servisini güncelledi

Güvenlik ve performans geliştirmeleri güncellemenin temelini oluşturuyor.


Kısa süre önce Mac için Office’in yeni sürümü sızdırılmıştı. Bu tarafta gelişmeler hala devam ededursun, yazılım devi Micrososft, Mac için Outlook e-posta istemcisinin yeni sürümünü yayınladı. Yeni Outlook; yeniden tasarlanmış arayüz, yeni özellikler ve gelişmiş performans sunuyor. Office 365 kullanıcıları Outlook’un yeni sürümünü indirip kullanabilir.

1414906686_gsmarena001.jpg

Yeni sürümler gelen yenilikler; geliştirilen veritabanıyla birlikte daha iyi perfromans ve artırılan güvenlik önlemleri, sekmeler arası geçiş sağlayan modern yeni arayüz, gerçek zamanlı e-posta teslimi için Office 365 push e-posta desteği, çevrimiçi arşiv desteği, daha hızlı gösterim ve e-posta indirmek için geliştirilmiş Exchange Web Hizmetleri entagrasyonu.

Microsoft ayrıca 2015’in ilk yarısında Mac için Word, Excel ve PowerPoint gibi hizmetlerin yer aldığı Office’in beta sürümünü yayınlayacak. Beta sürüm Microsoft Office 365 kullanıcıları için ücretsiz olacak. 

 KAYNAK : Microsoft, Mac için Outlook servisini güncelledi

ÖNCEKİ HABER

Dokunmatik olmayan ekrana sahip akıllı saat: MB Chronowing

SONRAKİ HABER

Altın kaplama BlackBerry Passport

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.