SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2014 Perşembe 19:57

MGS V: Ground Zeroes PC'ye ne zaman gelecek?

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/mgs-v-ground-zeroes-pcye-ne-zaman-gelecek-1474951-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/mgs-v-ground-zeroes-pcye-ne-zaman-gelecek-1474951-622x360.jpg
MGS V: Ground Zeroes PCye ne zaman gelecek?

1975 yılında, Camp Omega isimli bir hapishane üssünde geçen oyun; kısa olmasına rağmen tekrar oynanabilirliği sayesinde bir milyondan fazla kopya sattı.


MGS V: Phantom Pain öncesi alıştırmalık ve atıştırmalık oyun, demo gibi gözüken ama bir demodan fazlası (biz ona genelde "prequel" diyoruz) Ground Zeroes için Steam çıkış tarihi açıklandı: 18 Aralık. Henüz minimum konfigürasyon hakkında bir haberimiz yok, fakat 4K çözünürlüğün desteklendiği ve FOX Engine'nin muazzam görselliği ele alındığında çok da düşük bir sistemde çalışmayacağını varsayabiliriz. Tabi Kojima ve ekibinden muhteşem bir optimizasyon performansı da bekleyebiliriz, fakat çok da umutlanmazsak iyi olur. 2400229-mgsvgz_ss_jamaisvu_002

1975 yılında, Camp Omega isimli bir hapishane üssünde geçen oyun; kısa olmasına rağmen tekrar oynanabilirliği sayesinde bir milyondan fazla kopya sattı.

LeaderGamerETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Google Maps online olmadan nasıl kullanılır

SONRAKİ HABER

Google ünlülerden çalınıp, yayınlanan binlerce çıplak görüntüyü kaldırdı!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.