ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Mayıs 2013 Salı 00:06

Lumia 925 sızdırıldı!

Lumia 925 sızdırıldı!

Yarın gerçekleşecek etkinlik öncesi telefon cephesinden sızıntılar devam ediyor.


Geçtiğimiz günlerde Amerika’nın önde gelen GSM operatörlerinden Verizon için Lumia 928 modelinin resmi duyurusunu gerçekleştiren Nokia, telefonun uluslararası versiyonu olan ve aynı zamanda Catwalk kod adı ile anılan Lumia 925’i yarın Londra’da gerçekleştireceği etkinlik ile basın karşısına çıkaracak.
1368471633_1.jpg

Telefonun resmiyet kazanmasına saatler kala gün içerisinde İngiltere televizyonlarında yayınlanan reklamlarda, kamerası ile öne çıkacağı anlaşılan telefonun basın görselleri @evleaks tarafından sızdırıldı. Windows Phone 8 işletim sistemi ile çalışacak telefon, kamerasının yanı sıra alüminyum alaşımlı kasası ile dikkat çekecek. Sızdırılan görselleri değerlendirecek olursak daha köşeli bir yapı benimsenirken, yan ve arka bölümler alüminyum yapıdan oluşuyor; yine yan bölümlerde telefonun, kablosuz bağlantı seçeneklerini sağlıklı bir şekilde sunabilmesi adına alt ve üst bölümde siyah bir şerit kullanılmış. Telefonun sağ tarafında ses tuşları, güç tuşu ve kameraya özel bir tuş yer almakta.
1368471642_2.jpg

Lumia 925’in arka tarafından ise geniş bir sensöre sahip Xenon flaşlı kamera yer almakta. Teknik özellikler noktasında telefonda yine çift çekirdekli bir işlemci ve HD çözünürlüklü 4.5-inç büyüklüğe sahip bir ekranın yer bulması bekleniyor. 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER