ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Aralık 2012 Cumartesi 10:26

LG'nin CES bombaları belli oldu

LGnin CES bombaları belli oldu


Önümüzdeki günlerde CES 2013 fuarı gerçekleşecek ve görünüşe göre bu yıl yine çok hareketli geçecek gibi görünüyor. Merakla beklenen fuarda sergilenecek ürünlerde yavaş yavaş belli olmaya başladı. Stant açacak firmalardan biri de LG firması. Peki LG hangi ürünlerini bu fuarda sergileyecek?

LG bu fuarda bu yıl mobil cihazlara daha çok önem veriyor gibi görünüyor. Google ile ortaklaşa ürettiği Nexus 4 ile kendine güveni gelen şirket, 2013 yılının ilk iddialı akıllı telefonlarını CES 2013'te tanıtmayı planlıyor.

1356765467_lg-smartphone-for-ces2013.jpg

LG'nin Full HD çözünürlüğe sahip akıllı telefonları bu fuarda tanıtması bekleniyor. Şirketin iki büyük bombası olacak olan telefonlar 5inç ve 5.5inç ekran boyutları ile gelecek. 1920×1200 piksel çözünürlüğe sahip olması beklenen bu modellerin detaylarına dair henüz fazla bir bilgi bulunmuyor.

LG'nin bunların yanı sıra yeni yıl için bir de tablet bilgisayar tanıtacak. Şirket 7inçlik bir tablet tanıtma planları yapıyor ve bu cihazında da yine Full HD ekran çözünürlüğü sunacak. Tabletin Android işletim sistemi ile gelmesi bekleniyor.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER