ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Mart 2013 Pazar 23:29

"LG Pocket Photo" Avrupa pazarına açılıyor

"LG Pocket Photo" Avrupa pazarına açılıyor

Akıllı telefonlardaki görselleri anında yazdırabilen Pocket Photo, ilk olarak Güney Kore'de kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.


Geçtiğimiz ay Güney Kore’de satışa sunulan mobil fotoğraf yazıcısı Pocket Photo nisan ayı içerisinde Avrupa’nın birçok ülkesinde satışa sunulacak. LG tarafından geliştirilen ve dünyanın en küçük taşınabilir yazıcı olarak lanse edilen Pocket Photo, 120.9 mm x 71.8 mm x 23.8 mm ebatlarında ve pembe, gri ve turuncu renk seçenekleri sunuyor. Bir hard-disk büyüklüğünde olan yazıcı herhangi bir kartuş ya da şerit gerektirmeyen ZINK teknolojisiyle geliştirilmiş. Söz konusu teknoloji sayesinde fotoğraf kâğıtlarının üzerinde oluşan kristaller yazıcının oluşturduğu ısıyla harekete geçip baskı işlemini gerçekleştiriyor.
1362341591_lg-pocket-photo-android-printer-hands-on-16.jpg

USB portu, NFC ve Bluetooth olmak üzere mobil cihazla üş farklı şekilde bağlantı oluşturabilen cihaz kullanabilmesi için Play Store’den Pocket Photo uygulamasını indirmeniz gerekecek. Cep yazıcının nisan döneminde 130€’dan (300 TL) satışa sunulacağı bildirildi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER