ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Nisan 2013 Pazar 21:08

Kullanıcılar Facebook Home’a kaç yıldız verdi?

Kullanıcılar Facebook Homea kaç yıldız verdi?

12 Nisan'da Play Store'da kullanıcıların beğenisine sunulan Facebook Home ilk aşamada yeteri kadar beğenilmemiş görünüyor.


Geçtiğimiz günlerde duyurusu gerçekleşen Facebook Home 12 Nisan’dan itibaren Play Store’da yayınlanarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. İlk aşamada HTC One X, HTC One X+, Samsung Galaxy S III ve Samsung Galaxy Note II gibi üst sınıf Android telefonlara uyumlu olan uygulama maalesef birçok ülkede henüz erişilebilir durumda değil.

Erişilmeyen ülkeler arasında Türkiye’de yer alırken, ana ekran uygulamasının önümüzdeki haftalarda daha geniş kitlelere ulaştırılması hedefleniyor. Play Store’da yayınlanması üzerinden 48 saat geçmeden yaklaşık olarak 100 bin indirme sayısına ulaşan uygulama görünüşe bakılırsa kullanıcılar tarafından pekte beğenilmemiş. Uygulamayı indiren 2 bin üzerinde kullanıcı kullanım sonrası geri dönüşlere bakıldığında, kullanıcılar uygulamayı tatmin edici bulmamış.
1365954338_1.png

Uygulama için oy kullananların \%43’lük bölümü Facebook Home’a 1 yıldız verirken, \%19’luk kısım ise uygulamaya 5 yıldızlık bir değer vermiş durumda. Ülkemizde kullanılmağı için tecrübe edemediğimiz Facebook Home’u ilerleyen günlerde ülkemizde de kullanıma açılmasıyla detaylıca inceleme fırsatımız olacaktır. Söz konusu kullanıcı değerlendirmesiyle Facebook Home’da yenilikler ya da farklılıklar karşımıza çıkabilir.

Mark Zuckerberg, şimdi de reklam yıldızı oldu !

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER