ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Şubat 2013 Salı 00:23

Kız tableti: ePad Femme

Kız tableti: ePad Femme

Sadece bayan kullanıcıları hedefleyen tablette hazır olarak sunulan uygulamalar kullanıcıların bir hayli ilgisini çekeceğe benziyor.


Cep telefonu ve tablet dünyasında farklı renk seçenekleri ile üreticilerin bayanları hedef alan ürünler sunduğu biliniyor ancak bu noktada direkt bayanları hedef alan ürünler yok denecek kadar azdır. General Mobile, DST Diamond telefonu ile bayan kullanıcıları hedeflerken benzer bir gelişmenin tablet dünyasında da yaşandığını görüyoruz.

Dubai merkezli Eurostar firması tarafından geliştirilen "ePad Femme Tablet", bayanlara özel olarak üretilen ilk tablet bilgisayar olma özelliğini taşıyor. 1.5GHz frekans hızında işlem gören tablet 8-inç boyutunda bir ekran sahip. 4200mAh kapasiteli pil, Android 4.0, Wi-Fi, HDMI port ve 16GB depolama alanı sunan ePad Femme, tablette hazır olarak sunduğu uygulama paketinde ilgisini oldukça fazla çeken, yoga, yemek tarifleri, egzersiz, alışveriş, moda,gebelik, rejim, sağlıklı beslenme ve parfüm çeşitleri gibi konuları bayanlara sunuyor.

Tablet halihazırda 163$ ile raflardaki yerini almış durumda.

1361217685_epad-femme-tablet.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER