ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Mayıs 2014 Pazartesi 18:26

iWatch'ta Rolex Esintileri

iWatchta Rolex Esintileri

Apple'ın akıllı saati iWatch'ın Rolex konseptine hayran kalacaksınız!


Apple'ın iPhone 6 ile birlikte tanıtması mutemel iWatch ile ilgili çok fazla haber yapılmasına rağmen bu konuda henüz kesin bir bilgi elimizde maalesef bulunmuyor ama iWatch ile ilgili özellikle Apple'a yakın kaynaklardan edinilen bazı kesin bilgilerin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Akıllı saatler genellikle erkekler tarafından tercih edilen kaba aksesuarlar olarak göze çarpmaktadır. Bundan dolayı Apple'ın ciddi bir kadın kullanıcısı olduğu düşünüldüğünde iWatch'ın 2 farklı ekran boyutuyla üreteceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte Nike Fuelband tasarım ve yazılım ekibibnin Apple'a geçmesiyle birlikte bu üründe yer alan tüm özelliklerin iWatch'ta birebir kullanılacağını da  söyleyebiliriyoruz. 

iWatch konsept tasarımlarına ise Rolex damgası vurdu diyebilriirz. Apple'ın iWatch ürününde Burbery ve Rolex gibi firmalarla ortaklaşa çalışacağı iddia edildiği bir dönemde Rolex tasarımlı bir iWatch'ın tek kelimeyle mükemmel göründüğünü belirtmeliyiz. Aşağıdaki videoda Rolex ve iWatch'ın mükemmel uyumunu izleyebilirsiniz ama önce resimleri inceleminizi tavsiye ediyoruz.

1400498975_iwatch-rolex-1-1024x682.jpg1400498983_iwatch-rolex-2-1024x682.jpg

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER