ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Temmuz 2014 Salı 10:34

İşte iPhone 6'nın siyah ve beyaz modelleri!

İşte iPhone 6nın siyah ve beyaz modelleri!

Apple iPhone 6'nın siyah ve beyaz versiyonunun ön paneline ait olduğu iddia edilen yeni görseller yayınlandı.


Apple bu yıl tanıtacağı büyük ekranlı iPhone 6 modelleri ile büyük bir değişime imza atacak. Mobil kullanıcıların büyük ekranlı akıllı telefonlara yönelmesi ile Apple küçük ekranlı iPhone modellerini büyütmeye karar verdi.

Şimdiye kadar prototip olarak karşımıza çıkan 4.7 inç ve 5.5 inç iPhone 6 modellerinin üretimine başlanması ile gerçek parçalarına ait sızıntılar gelmeye başladı.

Apple iPhone 6’nın siyah ve beyaz renkli versiyonlarına ait ön pnaellere ait görseller yayınlandı. Yeni sızan fotoğraflar Apple’ın iPhone 6’nın ekranını büyüttüğünü doğruluyor. Ayrıca görüntülerde inceltilmiş çerçeveler de dikkat çekiyor. Ayrıca Apple’ın bu modellerinde esnek ekran kullanacağı iddiaları da geliyor.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda sızdırılan siyah ve beyaz renkli iPhone 6 ön panellerini inceleyebilirsiniz.

1404799796_iphone-6-font-panel-03.jpg


1404800485_iphone-6-font-panel-00.jpg
1404800494_iphone-6-font-panel-01.jpg

MicrosoftInternetExplorer4Apple bu yıl tanıtacağı büyük ekranlı iPhone 6 modelleri ile büyük bir değişime imza atacak. Mobil kullanıcıların büyük ekranlı akıllı telefonlara yönelmesi ile Apple küçük ekranlı iPhone modellerini büyütmeye karar verdi.

Şimdiye kadar prototip olarak karşımıza çıkan 4.7 inç ve 5.5 inç iPhone 6 modellerinin üretimine başlanması ile gerçek parçalarına ait sızıntılar gelmeye başladı.Apple iPhone 6’nın siyah ve beyaz renkli versiyonlarına ait ön pnaellere ait görseller yayınlandı. Yeni sızan fotoğraflar Apple’ın iPhone 6’nın ekranını büyüttüğünü doğruluyor. Ayrıca görüntülerde inceltilmiş çerçeveler de dikkat çekiyor.

Ayrıca Apple’ın bu modellerinde esnek ekran kullanacağı iddiaları da geliyor.Aşağıda ve sonraki sayfalarda sızdırılan siyah ve beyaz renkli iPhone 6 ön panellerini inceleyebilirsiniz. 

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER