ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 11:46

İşte home tuşu olmayan iPhone 6!

İşte home tuşu olmayan iPhone 6!

Yeni nesil iPhone'a ait yeni konsept tasarım yayınlandı.


Geçtiğimiz hafta sizlere yeni nesil iPhone'lara ait konsept tasarımların olduğu video ve resimleri sunmuştuk. Her zaman olduğu gibi yeni nesil iPhone çıkmadan sızıntı bilgileri ve bu tarz görüntüleri gündemden düşmüyor.

Yeni söylentiler Apple'ın bu yıl birkaç çeşit iPhone modeli ortaya koyacağı yönünde. Söylenenlere göre şirket plastik gövdeye sahip bir model ile piyasaya uygun fiyatlı iPhone modeli sürmek istiyor. Birçok kullanıcının iPhone'dan en büyük şikayeti yüksek fiyata sahip olmasıydı. Şirket bu durumun farkında olmalı ki böyle bir karar verdi.
 

Söylenenlere göre Apple piyasaya birkaç çeşit iPhone sunacak. Bunlardan biri polikarbonat gövdeye sahip ve 4.5 inç genişliğinde olacak. Diğer bir model ise phablet telefon meraklıları için 4.8 inç büyüklüğünde üretilecek. Şirket bu modellerle HTC One ve Galaxy S4 ile yarışmayı düşünüyor.

Ayrıca yeni modelde home tuşunun olmayacağı iddia ediliyor. Bakalım Apple bu yıl karşımıza farklı bir tasarım ve geleneksel iPhone'lardan farklı cihaz ve cihazlarla çıkabilecek mi?

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER