ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Aralık 2012 Cumartesi 00:27

İŞte Galaxy S IV'ün özellikleri

İŞte Galaxy S IVün özellikleri

Samsung Note serisinde karşımıza çıkardığı geliştirilmiş kalemi Galaxy S IV'te sunabilir.


Önümüzdeki yılın kuşkusuz en çok merek edilen telefonlarında biri Galaxy  S IV olacak. Telefon hakkında sayısız iddia yazılıp çizilecek ve beklentiler mümkün olduğu kadar yüksek tutulacak. Telefon hakkında henüz kesin bir detay yok fakat aşağı yukarı bazı detayların telefonda yer alabileceğini ifade edebiliriz.

Bunların başında Full HD ekran geliyor. İnç başına 441ppi değerin sunulacağı bu panelin Super AMOLED’in yanı sıra LCD tabanlı olacağı iddiaları da var. 5-inç boyutlu olacağı fazlasıyla konuşuluyor  ki Galaxy  S serisinde ekran boyutunun sürekli büyümesi bu iddiayı güçlendirmekte. Yine 13mp çözünürlüklü kamera kullanılacağını belirtebiliriz. İşlemci biriminde ise dört çekirdekli çipset ve 2GB RAM bizleri beleyecek.

Sammsug’un fan sitesi konumunda yer alan sammobile.com’da karşımıza çıkan bir habere göre telefonun S-Pen destekli olacağı ifade edilirken, kasa kalınlığın ise 9.1mm olduğu yazılmış. Kullanıcılar cephesinde daha önce bir kasa yapısı beklenirken ifade edilen oranın Galaxy S III’ten (8.6mm) daha kalın olduğunu görüyoruz.

Galaxy Note ile başlayan S-Pen furyası devamında Note 10.1 tablette ve son olarak Note II’de karşımıza çıkmıştı. Farklı bir kullanıcı deneyimi sunan kalemin Galaxy S IV konumlandırılacak olması nasıl bir etki oluşturur bilinmez fakat bu konuda düşüncelerinizi bizimle paylaşarak bir ön değerlendirme yapabiliriz.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER