ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 21:51

iPhone'dan şikayetim var!

iPhonedan şikayetim var!

Şikayet eden kullanıcıların bazıları iPhone telefonunu sadece konuşmak için kullanmıyor gibi görünüyor.


Şikayetlerin dile getirildiği internetin ürün şikayet ve yorum paylaşım sitesi şikayetvar.com sitesine gelen iPhone şikayetleri oldukça ilginç. 

Şikayetvar.com sitesine gelen yorumlara göre Türk kullanıcıları, telefonlarını garip işlerde kullanıp sonrada şikayet ediyorlar. İşte şikayet eden o kullanıcılar ve yorumları:

iPhone İle Boğaz Kontrolü: "iPhone artık sağlığa da el attı. Teknolojiyi kullanalım tabi ama bu şekilde değil. Bir haftadır gribim ve bu yıl tekrar tekrar yakalanıyorum. Geçtiğimiz akşam hastaneye muayene olmaya gittim. Acil doktoru boğaz kontrolü yaparken iPhone telefonunu neredeyse ağzıma sokarak boğaz kontrolü gerçekleştirdi. Hayatımda böyle bir kontrol görmedim."

Öğrencilerin Kopya Aracı: "iPhone'nin şarjının çok çabuk bitmesinden şikayetçiyim. Sınavlarda kopya çekmek için ders notlarını önceden küçültüp avuç içine koyuyorduk. Şimdi ise notları pdf yüklemek ya da fotoğraf çekmek daha kolay kopya aracı oluyor. Hatta nerdeyse iPhone'u olmayan dersleri geçemiyor ya da mezun olamıyor. Tam sınavın ortasında şarjım bitti ve kopya çekemedim. Halbuki sınava girmeden birkaç saat önce şarj etmiştim."

Çocuk Oyuncağı Oldu: "iPhone sıvı teması oldu teknik servis ilgilenmiyor. Şikayetçiyim. Çocuğum huysuzlanınca susması için oyun açıp telefonu eline verdim. Sanırım çocuğum telefonu ağzına almış ve sıvı teması olmuş. Ekran görüntüsünde problem yaşadım. Servis bana geri dönüş yaptı ve 255 TL servis tamir ücreti istedi. Garantili telefonumdan neden böyle bir rakam talep ettiklerini sorduğumda bana telefonunuzun ekranına sıvı temas etmiş dediler."

Fındık Kırma Aracı: "iPhone'nin ekranı fındık kırarken çatladı. Telefonu garantiye gönderdim ve kullanıcı hatası dendi bana ekranı ise 650 TL imiş. İnternetteki videolarda hiçbir şey olmaz yok şöyle sağlam yok böyle sağlam denildi."

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER