SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ekim 2014 Salı 13:54

iPhone'dan Android telefonlara geçmek isterseniz...

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/iphonedan-android-telefonlara-gecmek-ister-1478546-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/iphonedan-android-telefonlara-gecmek-ister-1478546-622x360.jpg
iPhonedan Android telefonlara geçmek için...

Google, iOS işletim sisteminden Android'e geçmek isteyenler için bir klavuz sunuyor.


Kısa bir süre önce Android 5.0 Lollipop mobil işletim sürümünü tanıtan Google, yeni şeyler ile Android.com web sayfasını da yeniledi. Muhtemelen birçok kişi bu değişimi fark etmedi bile.

Bu yenilikler içerisinde, Apple’ın  iOS işletim sisteminden Android’e geçmek için bir de rehber bulunuyor (Eğer merak ediyorsanız, Windows Phone’dan Android’e geçiş yapmak için hiçbir rehber yok).  Bu kılavuz, dört kategoriye ayrılmış ve yeni geçenler için iOS’tan fotoğraf ve müzik getirmek, e-posta ve mesajlaşma kurmak, kişileri aktarmak ve Play Store’dan sevdiğiniz uygulamalar bulmanızı öğretiyor.

1413870471_ios-to-android.jpg

Bu rehber iPhone veya iPad sahibi herkesin kolayca Android cihazlardan birine kendi iOS cihazından ihtiyaç duyduğu her şeyi bazı talimatlar ile aktarmasını sağlıyor ve oldukça basit. 

Apple’da daha önce böyle bir destek sayfası yayınlamıştı. Her iki mobil işletim sistemi de kıyasıya bir yarış içinde ve oldukça güzel yenilikler sunuyorlar.

Klavuza buradan gidebilirsiniz.ÖNCEKİ HABER

Cep telefonu imalatımız artıyor

SONRAKİ HABER

iPhone 6, Apple'ın karını uçurdu

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.